Allianz

Nachádzate sa na stránke allianzsp.topjobs.sk

Voľné pracovné pozície

Allianz - Slovenská poisťovňa, najväčšia komerčná univerzálna poisťovňa na Slovensku poskytujúca kvalitné produkty, hľadá kandidáta/kandidátku na uvedenú pozíciu.

Produktový manažér/manažérka pre životné a úrazové poistenie

Náplň práce:

  • príprava návrhov na vývoj nových alebo zmenu existujúcich produktov
  • sledovanie trhových trendov a analyzovanie konkurencie
  • koordinovanie činností a spolupráca s ostatnými internými útvarmi pri vývoji produktov
  • príprava zmluvnej dokumentácie a marketingových materiálov
  • konzultácie a produktové poradenstvo pre obchodníkov

Požiadavky na kandidáta:

  • vysokoškolské vzdelanie II.stupňa, VŠ odbor aktuárstvo alebo finančná a poistná matematika sú výhodou nie však podmienkou
  • 1 - 2 roky praxe v oblasti životného poistenia
  • pokročilá znalosť práce s MS Excel a MS PowerPoint
  • znalosť anglického jazyka na veľmi dobrej úrovni - C1
  • vodičský preukaz skupiny B
  • aktívny a inovatívny prístup
  • vysoká miera kreativity
  • analytické myslenie
  • presnosť, samostatnosť
  • ochota neustále sa zlepšovať

Termín nástupu:

ideálne 1.11.2018

Čo ponúkame:

  • finančné ohodnotenie od 1 300 € brutto, finálna ponuka závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností na rovnakej/obdobnej pracovnej pozícii kandidáta
  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • podiel na hospodárskych výsledkoch spoločnosti (až do výšky mesačného platu)
  • príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%
  • relaxačno-rehabilitačné pobyty hradené zamestnávateľom spojené s čerpaním 3 dní voľna navyše
  • firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)

Upresnenie miesta výkonu práce:

Dostojevského rad 4
Bratislava

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu najneskôr do 24.10.2018.

Kontakt

Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
Mgr. Barbora Andrejuvová
Telefón: +421259633128
TLAČIŤ